DIFu fabryka mebli na wymiar

Twój wymiar
– Nasze meble

W DIFU tworzymy nie tylko funkcjonalne i piękne meble, ale także przestrzenie, które przez lata będą spełniać oczekiwania naszych Klientów. Strefa projektanta to miejsce, w którym powstają projekty łączące potrzeby projektantów i architektów z usługami, które świadczymy. Dysponujemy bowiem rozbudowanym zapleczem projektowym, ale bardzo cenimy współprace z biurami projektowymi, projektantami wnętrz oraz architektami i chętnie angażujemy się we współpracę właśnie z nimi.

Strefa projektanta jest dla Ciebie!

Chcemy zaprosić Cię do wspólnego tworzenia niesamowitych realizacji.

strefa-projektantaDoświadczenie

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji mebli oraz kompleksowych zabudów pomieszczeń.

difu-meble-strefa-projektantaJakość premium

Realizujemy inwestycje Premium w całej Europie. To właśnie jakość wykonania oraz profesjonalny montaż sprawiają, że nasze meble na wymiar goszczą w domach mieszkańców Skandynawii, Niemiec czy Austrii. Strefa projektanta to idealne miejsce, by powstał kolejny taki projekt!

zaprojektuj-meble-strefa-projektantaElastyczność

Posiadamy własnych tapicerów, ślusarzy, spawaczy. Wszelkie dodatki, zawierane w projektach wykonywane są przez naszych pracowników dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad terminowością oraz najwyższą jakością produkowanych mebli i rozwiązań.

projekty-mebli-katowiceWszechstronność

Nasze projekty obejmują zarówno pojedyncze realizacje, jak również kompleksowe projekty meblowania domów, biur, sklepów czy instytucji publicznych.

Od projektu do realizacji – strefa projektanta powstała dla profesjonalistów!

Współpraca z architektami i projektantami wnętrz to zawsze wyzwanie! Chętnie je podejmujemy, gdyż ze współpracy przy takich projektach wynosimy cenne lekcje. Także dzięki nim nieustannie się rozwijamy, podnosimy nasze umiejętności oraz wzbogacamy nasze portfolio o imponujące prace. Dlatego właśnie serdecznie zapraszamy architektów i projektantów do kontaktu, wymiany doświadczeń i współpracy, dzięki której stworzymy kolejne unikalne meble na wymiar.

DIFu meble na wymiar

Poznaj możliwości
DIFU Meble na Wymiar

Duża linia produkcyjna
Jesteśmy jedną z największych fabryk mebli na wymiar na Śląsku posiadającą najwyższej jakości cyfrową linię produkcyjną.

Kilkudziesięciu fachowców
Kilkudziesięciu stolarzy dba by każdy detal mebli był maksymalnie dopracowany.

Logistyka międzynarodowa
Posiadamy flotę ponad 20 własnych samochodów ciężarowych w ruchu międzynarodowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie na czas realizować projekty naszych klientów w całej Europie, w tym również w krajach Skandynawskich.

Skanowanie 3D
Dzięki cyfrowemu wymiarowaniu inwestycji skanerami Leica 3D DISTO meble są precyzyjnie dopasowane do każdego wnętrza.

Możliwości produkcyjne
Nasza fabryka wykonuje meble dla naszych parterów a także innych firm meblarskich.

DIFu meble na wymiar
DIFu meble na wymiar

Strefa projektanta

Cenimy współpracę
Współpracę z DIFU cenią projektanci wnętrz jak i architekci. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam podejmować najbardziej zaawansowane wyzwania oraz unikać błędów nowicjuszy.

Umów się z Klientem w DIFU
Posiadamy kilka salonów na Śląsku gdzie możesz umówić się z Twoim Klientem, zobaczyć przykładowe meble oraz rozwiązania. Do Twojej dyspozycji są dziesiątki wzorników oraz materiałów topowych producentów rozwiązań meblowych.

Udostępniamy oprogramowanie
Architektom i projektantom nieodpłatnie udostępniamy oprogramowanie do projektowania wnętrz z gotowym modułem wyceniającym. Podczas projektowania znasz dokładny koszt wykonania mebli. Projekty wykonujemy w oparciu o oprogramowanie Prosto, SketchUp, Abrys system.

Działamy na twoich zasadach
Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o wytyczne projektanta oraz dokładnie przeprowadzony pomiar laserowy przez pracowników DIFU. Wiemy jak ważny jest Twój Klient, dlatego dokładamy starań aby terminowość i jakość wykonania mogła być rekomendacją dla Twojej działalności.

Pokaż Klientom fabrykę
W każdym momencie możesz skorzystać z naszego showroomu dostępnego w fabryce, gdzie możesz spotkać się ze swoim Klientem oraz pokazać najwyższej jakości proces produkcji mebli. .

Jesteśmy zespołem
Zawsze możesz liczyć na pomoc Zespołu DIFU. Podpowiemy optymalne rozwiązania aby Twoi Klienci byli maksymalnie zadowoleni z rozwiązań jakie im zaproponujesz.