DIFu meble na wymiar

Fabryka mebli
DIFU Meble na Wymiar

DIFU Meble na Wymiar to propozycja nowoczesnych rozwiązań oraz technologii, dzięki którym uzyskujemy efekt innowacyjnego designu oraz większej przestrzeni do przechowywania. Stawiamy na wygodę, funkcjonalność oraz komfort naszych klientów.

Tworzone przez nas projekty wyróżnia ergonomiczne podejście. Uwzględniamy indywidualne potrzeby, dlatego nadrzędnym celem jest zoptymalizowanie pracy w nowej kuchni, tak aby skrócić pokonywane odległości między poszczególnymi sektorami.

Projektujemy oraz doradzamy, jak zoptymalizować miejsce w szufladach i szafkach, tak aby były funkcjonalne i praktyczne. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne – w zakresie mechanicznego lub elektrycznego wspomagania otwierania. Praktyczne technologie ruchu sprawiają, że praca w kuchni jest bardziej komfortowa. W naszych projektach przede wszystkim uwzględniamy innowacyjne pomysły producenta systemów Blum.

Dzięki opiniom naszych klientów stale wiemy co poprawiać i stawiamy sobie nowe wyższe cele. Jesteśmy otwarci na opinie i rady naszych klientów oraz zachęcamy do wyrażania ich na kontakt@difu.pl lub na naszych mediach społecznościowych.

DIFu meble na wymiar

Dlaczego warto
nas wybrać?

Piękne i praktyczne
Nasze meble są nie tylko piękne, ale i praktyczne.

Zaufani dostawcy
Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami uzupeniąjącymi nasze projekty o fronty, blaty, okucia meblowe oraz sprzęty AGD.

Indywidualne podejście
Dobieramy nasze meble do indywidualnych potrzeb klienta.

Niestandardowe rozwiązania
Dbałość o szczegóły i długoletnie doświadczenie. Dzięki tym cechom nasze produkty są wysokiej jakości.

Jakość wykonania
Dbałość o szczegóły i długoletnie doświadczenie. Dzięki tym cechom nasze produkty są wysokiej jakości.

DIFu meble na wymiar