DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

DIFU Meble na Wymiar to propozycja nowoczesnych rozwiązań oraz technologii, dzięki którym uzyskujemy efekt innowacyjnego designu oraz większej przestrzeni do przechowywania. Stawiamy na wygodę, funkcjonalność oraz komfort naszych klientów. Tworzone przez nas projekty wyróżnia ergonomiczne podejście. Uwzględniamy indywidualne potrzeby, dlatego nadrzędnym celem jest zoptymalizowanie pracy w nowej kuchni, tak aby skrócić pokonywane odległości między poszczególnymi sektorami.

Projektujemy oraz doradzamy, jak zoptymalizować miejsce w szufladach i szafkach, tak aby były funkcjonalne i praktyczne. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne - w zakresie mechanicznego lub elektrycznego wspomagania otwierania. Praktyczne technologie ruchu sprawiają, że praca w kuchni jest bardziej komfortowa. W naszych projektach uwzględniamy innowacyjne pomysły producenta systemów Blum.

By gotowanie w nowej kuchni sprawiało jeszcze więcej przyjemności, dobieramy odpowiednie wysokości blatów roboczych oraz proponujemy funkcjonalne rozwiązania przestrzenne. Dobrze rozplanowana kuchnia stanowi centrum spotkań i dobrego smaku w każdym mieszkaniu lub domu.
Planujemy kuchnię tak, aby służyła przez wiele lat.

CO NAS WYRÓŻNIA?

PIĘKNE I PRAKTYCZNE

Nasze kuchnie są nie tylko piękne, ale i praktyczne.

ZAUFANI DOSTAWCY

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami uzupełniającymi nasze projekty o fronty, blaty , okucia meblowe, sprzęty AGD, okapy, zlewozmywaki itp.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dobieramy nasze kuchnie do indywidualnych potrzeb inwestora.

STREFY PROJEKTOWANIA

Projektując kuchnie dzielimy je na strefy : zapasów, przechowywania, zmywania, przygotowania, gotowania/pieczenia.

NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA

Stosujemy niestandardowe rozwiązania podnoszące funkcjonalność w kuchni.

JAKOŚĆ WYKONANIA

Dbałość o szczegoły i długoletnie doświadczenie dzięki tym cechom nasze produkty są wysokiej jakości.